evropski dnevnikIz Medicinske škole u Čačku stiglo nam je zanimljivo pismo, koje objavljujemo u celosti:

Poštovana,

Hvala na poslatim rezultatima. Ponosimo se uspehom naših učenika Anastasije Mišić i Tošić Anđele. Divna su, pametna, vaspitana i vredna deca.

Ovom prilikom obaveštavamo vas i o uspehu našeg učenika Filipa Radovića, koji je na takmičenju Književna olimpijada osvojio II mesto. Njegov mentor je profesorka srpskog jezika i književnosti Jelena Dramićanin. http://medicinska-cacak.edu.rs/nas-ponos/

 

 U okviru konkursa Evropski dnevnik u kategoriji literarnih radova nagrađen je rad učenika Medicinske škole.

Između 164 prispela rada stručni žiri nagradio je rad pod nazivom „Odreći se svoje slobode znači odreći se svojstva čoveka“ čiji su autori Ana Vukajlović, Blagojević Miroslav i Marta Mladenović učenici trećeg razreda smer farmaceutski tehničar. Njihov mentor bila je prof. srpskog jezika i književnosti Sanja Perovanović.  http://medicinska-cacak.edu.rs/lepe-vesti/

Njihov rad dostupan je na linku.